Prodej rodinného domu 135 m²

Chcete bydlet v soukromí a přesto kousek od města ? Mít velkou zahradu,kde se můžete konečně realizovat v pěstování zeleniny a ovoce ? 2127m2 je přece jen větší kousek než balkón v paneláku . Tady je možnost vybudovat bazén, pokračovat v okrasném jezírku a ještě zbyde místo na dětské hřiště a ohniště.

Domeček je celopodsklepený s garáží,takže i Váš čtyřkolový miláček bude mít svoje místo. Velikost domu je 135 M2 a nabízí 3+1 ,plus místnosti ve sklepní části ,jako např.hostinsky pokoj, prádelna a sušárna, garáž, dílná nebo moderní posilovna .

Nabízím Vám ke koupi , rozestavěný , celopodsklepený dům o rozloze 135 m2 s velkým pozemkem o velikosti 2127 m2.

Dům je postavený z cihel, má sklepní část , kde se nachází , garáž, dílna nebo místnost na uschování větších věcí z domácnosti např.kola,lyže atd. Další místnost bude sloužit jako kotelna,prádelna,sušárna. Poslední místnost může být, pokoj pro hosty nebo kancelář. Tento pokoj má i předpřípravu na 3 velké okna.

V přízemí domu se nachází vstupní hala ze které se vchází do sklepní části domu, obývacího pokoje,kuchyně,koupelny s toaletou a 2 pokojů. Dále je zde také stropní vchod na půdu,kde je další možnost úložného prostoru.

Obývací pokoj má rozlohu 31m2 , má předpřípravu na dvě velká francouzká okna,která budou mít východ na budoucí terasu , která je na straně odpočinkové zahrady a krb.

Kuchyně má rozlohu 11,2 m2 a nabízí možnost navrhnutí kuchyňské linky do tvaru U.

Ložnice je velká 14,4 m2 , taktéž má předpřípravu na francouzké okno a východ na společnou terasu z obývacího pokoje.

Dětský pokoj je velký 11,1 m2 , koupelna 8,5 m2 , navrhnuto je jak pro vanu,tak i sprchu, toaletu a dvojumyvadlo. Vchod domu má velikost 3,5 m2 a dále se vchází do haly , která má rozlohu 9m2 .

Pozemek má celkovou rozlohu 2127m2 a je rozdělen na klidovo and odpočinkovou zónu a na užitkovou .

Odpočinková část zahrady má jezírko s květinami, 2 studny, předpřípravu na bazén nebo další jezírko, které může sloužit , jako koupací. Je zde směřována i terasa domu .

Užitková část zahrady je elegantně rozdělená od domu , záhradkou s ovocem a zeleninou a dále vzrostlými ovocnými stromy v zadní části zahrady.

Celý pozemek je oplocený s bránou . Dům je postaven a koncipován tak,aby rodina v něm , měla soukromí a klid, protože jak to známe, sousedské vztahy jsou poloviční výhra a proto z jedné strany je pouze zahrádka s pergolou a z druhé strany je rozestavěný dům v jiné části tak ,aby si zachoval taktéž svoje soukromí.

Doporučuji prohlídku , je zde opravdu krásně.

Veškeré informace o prodeji domu , možnosti financování , Vám sdělí makléřka zakázky :