Je možné pořídit dům s pozemkem za cenu bytu?


V dnešní době, kdy trh s realitami nestačí uspokojovat poptávku zákazníků, se ceny nemovitostí dostávají do absurdních hodnot. Není tajemstvím, že pořídit v dnešní době dům, či byt, je oproti předchozím rokům podstatně větší zátěž pro rodinný rozpočet.

To zásadní, co musíte bezpodmínečně ověřit, se obecně dá rozdělit do tří okruhů:

Bydlení se v současné době stává nedostupným pro mnoho rodin i jednotlivců. Přicházíme tak s možným řešením, které zbytečně nezatíží Váš rozpočet a současně zcela naplní Vaše sny o bydlení. Ukažme si na jednom příkladu srovnání standardního bytu s naším domem společně s výhodami a cenami. Srovnáváme běžný byt za cenu odpovídající dnešnímu trhu s nemovitostmi a našim domem na klíč se základovou deskou, dopravou, podlahovým vytápěním, pozemkem a cenou s DPH.
Představte si situaci, kdy máte vlastní dům svých snů s rozlehlou zahradou. Pozorujete děti, jak si venku hrají, společně trávíte chvíle a užíváte si volný čas. To vše v domě, který je vytvořen dle Vašich představ a především v cenovém měřítku, které je pro Vás dostupné. Bydlení v moderních dřevostavbách je dnes velký trend. Ze zkušeností našich klientů víme, že bydlení v našich domech vede k lepšímu životnímu stylu a propojení rodiny se stává ještě hlubším. Je jasné, že všichni toužíme po lepším životě a především vidět štěstí a radost našich dětí. Rodinné domy na vlastním pozemku vedou k takovému naplnění.
Při výpočtech bylo vycházeno z oficiálních statistik průměrných cen bytů 28.619 Kč/m2 a ceny pozemku 500Kč/m2. V případě porovnávání ve větších městech se dostáváme s poměrem ještě zajímavějším, kde ceny bytů daleko více převyšují cenu pozemku a výstavby.
Naše společnost není pozadu a současný trend jsme nezaspali a tak si můžete vybírat z několika typových domů, které jsme schopni Vám nechat postavit přímo na Vašem pozemku, případně na pozemku, který Vám můžeme ve vaší lokalitě po celé České republice vyhledat. S cenou se hravě vlezete do ceny bytu 2+1 v Praze.

<?php echo do_shortcode(‘[rt_reading_time]’); ?>